Yaşam

Konaktan neden taşındığını açıklayan Tülin Şahin, sözleriyle alay konusu oldu.

Güzelliği, kusursuz fiziği ve programlarındaki başarısıyla adından söz ettiren ünlü model ve sunucu Tülin Şahin, konuk olduğu programda Kanlıca’daki lüks konaktan neden taşındığını anlattı.

“YALI’DA YAŞAMAKTAN SEVMİYORUM, DENİZİN ÜZERİNDE OLMAK YORUYORUM”

Portekizli iş adamı Pedro de Noronha’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve şimdi kızı ve annesiyle birlikte yaşayan Tülin Şahin, “Dolapları Çeviriyoruz” programında bahçedeki evinden bahsetti ve şunları söyledi: “Ben de yaşadım. 15-16 yıl Suadiye’de villada kaldım oradan Kanlıca’da villada yaşadım yalıya taşındım ama yalıda yaşamayı sevmedim ağır sinüzit hastasıyım denizde olmak yorucu oldu hamileliğime denk geldi boğaz akıntısı da beni çok etkiledi kanlıca’dan sonra seneler etiler’de kaldım daha sonra bu rezidans tarabya’ya geldim.kızımla birlikte yaşıyoruz ve anne.”

ALIRLAR

Tülin Şahin’in bu açıklaması kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken, beraberinde komik yorumlar da geldi. Şahin için “Allah’ım bana böyle dertler ver” ve “Allaha şükür biz fakiriz ve böyle dertlerimiz yok” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu